Paskutinis skambutis 2020m.

2020 gegužės 22 d.

​Mes, X laidos Griškabūdžio gimnazijos abiturientai, paliekame mokyklą neįprastomis sąlygomis ir testamentą perduodame ne žodžiu, o nuotoliniu būdu. Pradėję pirmuosius žingsnius mokslo link Griškabūdžio vidurinėje mokykloje, žengiame į kitą gyvenimo etapą baigdami Griškabūdžio gimnaziją Zoom’e. Paliekame 35 kabinetą tokį, kokį radome 5-toje klasėje. Gerbkite ir tausokite mokytojus, nes jie mokys dar ir jūsų vaikus. Saugokite virėjas ir mylėkite valytojas, nes jos mumis rūpinosi kaip antrosios (o kai kam ir pirmosios) mamos. Paliekame laisvą parkavimosi aikštelę. Kadangi mūsų klasė nenutrynė palangių, jomis galėsit patogiai ir laisvai naudotis. Valdžią paliekam jums, mieli vienuoliktokai, palaikykit tvarką.                                                                                                Abitūra atsisveikina.
Filmuota medžiaga…