Kelionė į Kauną

Gegužės 6 dieną, penktadienį, antros ir trečios klasės mokiniai  su savo mokytojomis vyko į ekskursiją,  į Kauną, kur  prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ aplankė  įspūdingą edukacinį pramogų centrą  „CURIOCITY – miestą smalsiems vaikams“. Tai didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras. Skirtingų temų erdvėse, tokiose kaip spalvų, garsų, gamtos jėgų, žmogaus kūno, emocijų pažinimo, maisto, ūkio, statybų ir dizaino ar kosmoso, vaikai  susipažino ir sužinojo daugybę naujų dalykų apie įvairias profesijas, juos supantį pasaulį ir save pačius. Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ir policijos  ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė ir daugybė kitų galimybių, kur vaikai galėjo  žaisti, patirti,  pajausti ir sužinoti daug įdomios informacijos.

Grožėjomės ir  akvariumu, kuriame  plaukiojo  įvairių rūšių žuvys ir net Karibų jūros rykliai.

O koks vaikų džiaugsmas, kai galėjome pietauti kavinėje „ČILI PIZZA”. Čia  ragavome įvairių skonių picas arba bulvytes „Fri“.

Visi vaikai grįžo kupini įspūdžių ir emocijų, pasisėmę žinių. Kelionės stiprina draugystę ir padeda geriau pažinti vienas kitą.