Geologijos muziejus

Nuo 1996 m. gimnazijoje veikia geologijos muziejus, kurio įkūrėja mokytoja metodininkė Eugenija Daugėlienė surinko pirmuosius eksponatus. Muziejus pripažintas respublikoje, įtrauktas į Lietuvos mokyklų muziejų katalogus. Šiuo metu apsilankius muziejuje galima pamatyti daugiau nei tūkstantį eksponatų. Ekspozicija nuolat pildosi ne tik gimnazijos mokinių ir mokytojų, bet ir buvusių mokinių bei svečių dėka.

Muziejumi rūpinasi nuo 1994 metų veikiančio jaunųjų geologų būrelio „Kreidukai“ nariai. Jaunieji geologai kasmet dalyvauja Respublikinėse jaunųjų geologų stovyklose, įvairiuose projektuose, organizuoja renginius, ekspedicijas, ekskursijas, parodas.

Geologijos muziejų populiarus. Jame vedamos integruotos pamokos, moksleiviai mokosi netradicinėje erdvėje. Muziejus populiarus, jį aplanko ne tik mūsų rajono moksleivių, mokytojų ekskursijos, bet atvyksta lankytojai iš visos Lietuvos bei užsienio. Tai liudija įrašai atsiliepimų knygoje.

Nuo 2010m. spalio mėn.  Amžinybėn iškeliavusios mokytojos E. Daugėlienės darbą tęsia ir muziejui bei Jaunųjų geologų būreliui „Kreidukai“ vadovauja geografijos mokytoja metodininkė Marija Senkienė.

Taip atrodė Geologijos muziejus prieš remontą:

O taip muziejus atrodo dabar:

Daugiau naujausios informacijos rasite čia