
Griškabūdžio gimnazijos antrokai gegužės 18d. išsiruošė į ekskursiją po Šakių miestą. Mūsų rajono istorija praturtinio mokinukų žinias, praplėtė akiratį ir paskatino domėtis savo gimto rajono įžymiais žmonėmis. Ačiū gidei Virginijai Merčaitienei už puikią pažintinę kelionę po mūsų Šakius.
Dar keletas nuotraukų čia…