Anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkursas

Anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkursas

II-os kl. gimnazistai Austėja Baubonytė, Joana Sendžikaitė, Matas Janušis ir Tomas Adomaitis dalyvavo respublikiniame integruotame 9–12 klasių (I–IV gimnazinių klasių) mokinių anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkurse „(ne)REKLAMA: APLANKYK LIETUVĄ 2023“ ir kvietė aplankyti unikalų pastatą –Griškabūdžio bažnyčią. Konkurse mūsiškius lydėjo sėkmė – 9–10 klasių grupėje jie užėmė II vietą. Be to, griškabūdiečių plakatas laimėjo ir Publikos simpatijų nominaciją. Antrokai dėkoja mokytojoms Rimai Apanavičiūtei už paskatinimą dalyvauti konkurse ir projekto kuravimą, Audronei Zymonienei už konsultacijas, Linai Endriukaitienei, lydėjusiai į nuotykių kupiną kelionę atsiimti apdovanojimo, ir visai bendruomenei, balsavusiai internete ir raginusiai balsuoti savo draugus.

Leave a comment