Apsilankymas Saldūs ūsai

Apsilankymas Saldūs ūsai

Penktadienį apsilankymo Saldūs ūsai metu priešmokyklinukai ir ikimokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“ leidosi į pažintį su bičių pasauliu. Sužinojo, kaip gyvena bitės, kuo svarbus jų darbas ir kaip gimsta kvapnus medus. Didžiausią įspūdį paliko – medaus kopinėjimas. Apsirengę apsauginiais drabužiais drąsiai keliavo prie avilio ir surado korius, pilnus medaus. Nieko nelaukdami kibo į saldžiausią darbą, atidarė korio dangtelius ir suko medų. Smagiausia tai, kad visus darbus atliko patys. O edukacijos pabaigoje ragavo patį gardžiausią medutį su sūriu ir agurku. Pačioje pabaigoje puikiai išlaikė testą ir dovanų gavo po mažą indelį medučio.
Ši edukacija suteikė ne tik žinių apie bites ir medaus kelią, bet ir daug gerų emocijų, bendrystės bei saldžių įspūdžių.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment