Aštuntokai skaitė kartu su visa Lietuva

Saulėtą ketvirtadienį 8 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Lina ir gimnazijos bibliotekininke Ina dalyvavo garsinio skaitymo renginyje „Lietuva skaito“, kuris vyko Šakių J. Lingio parke. Tai Šakių rajono mokyklų bibliotekų renginys, skirtas Sūduvos metams paminėti. Taip pat šis renginys skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, kurią minėsime gegužės 7-ąją. Aštuonių rajono mokyklų mokiniai jaukiai įsikūrė pasirinktoje parko vietoje ir laukė kitų mokyklų atstovų, kurie atėję garsiai skaitė ištraukas iš mūsų kraštiečių kūrybos. Mūsų mokiniai skaitė ištrauką iš A.Bernoto „Pigmaliono sindromo“. Ne visiems buvo drąsu eiti prie nepažįstamų mokinių ir jiems skaityti, bet iššūkiai grūdina. Renginio pabaigoje visi dalyviai gavo saldžių dovanėlių  iš Šakių rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėjo D. Aštrausko. Mūsų aštuntokus vaišino ir bibliotekininkė Ina. Renginys buvo labai įdomus. Tikėtina, kad jis paskatins mūsų jaunimą dažniau imti į rankas knygą ir ją skaityti.