Atidaryta nauja Griškabūdžio vaikų darželio grupė

Atidaryta nauja Griškabūdžio vaikų darželio grupė

Pirmadienį, spalio 2 dieną, Griškabūdžio vaikų darželio vaikučiai rinkosi į naujai atidarytą trečią ikimokyklinio ugdymo grupę, kuri įsikūrė pradinių klasių I aukšte.

Naujoje grupėje apsigyveno 14 „Bitučių“ grupės vaikų. Mažuosius „Bitučių“ grupės ugdytinius prižiūrės ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rita Langienė ir Vilijeta Kybartienė bei ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja rasa Vasiliauskienė.

Griškabūdžio gimnazijos direktorius prašymą Šakių rajono savivaldybei dėl naujos grupės įrengimo pateikė rugsėjo mėnesį. Už beveik 7 tūkst. Eurų buvo nupirkti nauji baldai, kitais metais tikimąsi atlikti remontą.

Tikimės, kad mažosios „bitutės“ ne tik smagiai įsitrauks į ugdymo procesą bei menines veiklas, bet taip pat saugos ir tausos naujus pirkinius.

Leave a comment