Aukso medalis respublikinėje geologų olimpiadoje

Aukso medalis respublikinėje geologų olimpiadoje

Spalio 18-tą dieną grupė linksmai nusiteikusių Griškabūdžio gimnazijos geologų būrelio „Kreidukai“ narių kartu su būrelio vadove mokytoja Marija Senkiene vyko į 32-ąją Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadą. Olimpiada vyko Vilniuje. „Kreidukai” puikiai įvykdė savo pagrindinį tikslą  –  išsprendė visus  olimpiados uždavinius. Dviejų dienų viešnagė Vilniuje praėjo gana turiningai. Jaunieji geologai  aplankė Vilniaus kalėdinę eglę, Aušros Vartus, J Basanavičiaus paminklą, Katedros aikštę, filosofiškai apmąstė “MO” muziejaus ekspozicijas, leido laiką kartu su bendraminčiais. Šeštadienio vakarą pavargę, tačiau puikiai nusiteikę  geologai grįžo namo ir parsivežė ne tik pagyrimo raštus, bet ir aukso medalį. Respublikinėje geologų olimpiadoje gimnazijos I klasės mokinys Deividas Slavickas laimėjo I-ąją vietą! Sveikiname Deividą ir geologų būrelio vadovę Mariją Senkienę!

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment