Dalyvavimas projekte

Spalio 14-tą dieną Griškabūdžio gimnazijos I-os klasės mokinys Deividas Slavickas dėl aukštų kiekvieną savaitę atliekamų Biosa16 projekto biologijos testų rezultatų, dėl įdomių klausimų kūrimo bei straipsnių užduočių sudarymo buvo pakviestas dalyvauti pirmojoje projekto BioSa16 minipraktikoje Vilniuje, Gyvybės mokslų centre. Renginys truko 6 valandas.  Minipraktikoje iš viso dalyvavo 34 mokiniai bei didelis būrys projekto kuratorių. Deividas turėjo puikią galimybę praplėsti savo biologijos žinių ratą klausydamas kuratorių paskaitų šiomis temomis: „Bakterijų organelės ir bakterijos kaip organelės”, „Žmogaus mhc”, „Invazinės rūšys” ir „Ribosomos”. Vėliau mokinys turėjo išskirtinę galimybę pasivaikščioti po GMC patalpas bei kuratorių laboratorijas.