DĖL ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ TINKLO PERTVARKOS 2022-2025 METŲ BENDROJO PLANO PAKEITIMO PROJEKTO DERINIMO

Vadovaujantis mokyklų, vykdančių formaliojo švietimo programas, tinklo kūrimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. birželio 29 d. nutarimu Nr. 768 (toliau − Taisyklių), 35.4 punktu, pateikiame derinimui rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos 2022-2025 metų bendrojo plano (toliau − Pertvarkos plano) pakeitimo projektą.

Prašome mokyklos bendruomenę susipažinti su Pertvarkos plano pakeitimais. Sprendimas turi būti priimtas iki 2024 m. vasario 5 d.. Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis Taisyklių 35.4 punkto reikalavimais, jei mokyklos bendruomenė iki nustatyto termino savo sprendimo nepateikia, laikoma, kad mokyklos bendruomenė reorganizavimui, struktūros pertvarkai ar pertvarkymui pritaria.

Vadovaujantis Taisyklių 35.5 punktu, Pertvarkos planas gali būti tobulinamas atsižvelgiant į mokyklų bendruomenių sprendimus, jei šie neprieštarauja Švietimo įstatymui, Taisyklėms ir kitiems teisės aktams. Jei mokyklos bendruomenės sprendimas prieštarauja Pertvarkos plano projektui, šis projektas ir motyvuotas mokyklos bendruomenės sprendimas teikiamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija teikia siūlymus Pertvarkos plano projekto rengėjui ir mokyklai. Savivaldybės taryba, įvertinusi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymus, teikia mokyklos bendruomenei atsakymą ir priima galutinį argumentuotą sprendimą.