Draugystė su Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos antrokais

Draugystė su Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos antrokais

 Birželio 10 dieną pirma pamoka Griškabūdžio gimnazijos antrokams buvo ne tokia kaip visada.  Mokiniai per Teams vaizdo programą dalyvavo bendroje pamokoje kartu su  Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos bendraamžiais ir jų mokytoja Gitana. O ši graži draugystė užsimezgė dar praeitą savaitę, kai 2 klasės  mokiniai dalyvavo respublikinėje mokslinėje – praktinėje  konferencijoje  „Mokausi ir augu 2021“, kurią organizavo Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija. Martynas Atgalainis, Barbora Gurevičiūtė, Urtė Mažeikaitė skaitė pranešimą „Mažais žingsneliais finansinio raštingumo link”.

Pamoka pradėta nuo susipažinimo žaidimo: reikėjo pasakyti savo vardą ir pomėgį. Po susipažinimo žaistas  kartu  muzikinis  žaidimas „ Pinigėliai pinigai”. Tai buvo linksma, dinamiška ir kupina veiklos pamoka.

Nors ir nuotoliniu būdu, bet kartu praleistas laikas sustiprino tarpusavio santykius, todėl tikimės, kad ši draugystė tęsis ir kitais mokslo metais.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas