
Šiandien Griškabūdžio gimnazijos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, 1-3kl. mokiniai dalyvavo linksmoje ir aktyvioje Erikos Šuklinskienės lėlių teatro edukacijoje su pirštininėmis lėlėmis. Visi mokiniai tapo pasakos „Dangus griūva“ herojais! Net patys vaikai nustebo, kaip šauniai sekėsi tapti pasakos herojais. Puikiai ir aktyviai praleistas laikas paskatino mokinių savairaišką, susidomėjimą vaidyba ir įkvėpė kūrybai.
Dar keletas nuotraukų čia…