
Šiandien 6–10 klasių mokiniai per istorijos pamoką (mokytoja Aušrelė Grigienė) dalyvavo Europos egzamine, kuris organizuojamas minint Europos dieną. Moksleiviams reikėjo atsakyti į 10 klausimų apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei pasidomėti kitomis temomis. Gimnazistai pasakojo, kad tai buvo įdomi patirtis, o išsprendus egzaminą visiems jiems buvo atsiųsti diplomai. Kasmet Europos egzamine dalyvauja daugiau nei 20 tūkst. žmonių.
Dar keletas nuotraukų čia…