Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitė

Praėjusią savaitę Griškabūdžio vaikų darželio „Pumpurėlis“ vaikučiai gyveno sportiniu ritmu, nes čia vyko įvairūs sportiniai renginiai, skirti  Judumo savaitei, kuri minima daugelyje Europos šalių rugsėjo 16–22 dienomis.  Judumo savaitės tikslas – parodyti, kad aktyvus gyvenimas gali būti įvairus, smagus ir labai svarbus mūsų sveikatai.

Šis ruduo mus džiugina saulėtu oru, todėl visas fizinio aktyvumo veiklas galėjome organizuoti lauke: darželio teritorijoje, gimnazijos stadione. Savaitę pradėjome šūkiu – nei dienos be mankštos. Kiekvieną dieną atlikome „Marsiečių mankštą“.  Linksmai žingsniavome aplink darželį. Varžėmės estafetėse, kur visus lydėjo gera nuotaika, o laimėjo draugystė. Žaidėme judriuosius žaidimus, šokome. O savaitę baigėme renginiu „Diena be automobilio”, kurio metu vaikai tobulino savo važiavimo dviračiais ir paspirtukais įgūdžius, prisiminė saugaus eismo taisykles. Supratome, kad puiki nuotaika ir stipri sveikata didžiausias turtas, kurią gali turėti sportuodamas.

Leave a comment