Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė tęsiasi

Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė tęsiasi

Kovo 14-ąją dieną Griškabūdžio gimnazijoje buvo minima tarptautinė skaičiaus PI diena. Skaičius π (PI) yra iracionalusis skaičius, apibrėžiantis apskritimo ilgio ir skersmens santykį. Skaičių π sudaro apie 100 trilijonų skaitmenų, tačiau mokykliniame kurse skaičius π tradiciškai reiškiamas pirmaisiai trimis jo skaitmenimis (3,14), todėl šio skaičiaus diena yra minima 3-iojo mėnesio 14-ąją dieną.

Skaičiaus PI dienos proga Griškabūdžio gimnazijos 6, 7, 8 ir I klasės mokiniai kartu su mokytoja Naida Sruoginiene sprendė matematines viktorinas, gilinosi į skaičiaus PI reikšmę ir kitas matematines problemas. Viktorinos nugalėtojai mėgavosi saldžiais prizais.

Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitę taip pat tęsia penktokai ir šeštokai ,,Gamta ir žmogus“ pamokose. Šeštokai aplankė išmanųjį Plungės parką ir virtualiai keliavo augalų ir gyvūnų pasaulyje. Pasiklausę  paukščių balsų, pasigrožėję parko augalais, suradę parko žinduolius mokiniai  pristatė savo grupėse rastas organizmų rūšis, jas klasifikavo ir apibūdino. Penktokai šią savaitę virtualiai susitiko su paukščiais. Atlikę Kahoot viktoriną, mokiniai atrinko ir aprašė dešimt gražiausių  Lietuvos paukščių. Visus  nustebino paukščių įvairovė ir grožis, sutinkamas Lietuvoje. Tiek penktokai, tiek šeštokai praplėtė savo akiratį, praturtino žinias ir  plėtojo organizmų klasifikavimo gebėjimus.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment