GIMNAZIJOJE VYKO ANGLŲ KALBOS KONKURSAS „SPELLING BEE“

Balandžio 24 rytą lyg tikros bitės į mūsų gimnaziją sugužėjo sakymo paraidžiui konkurso “Spelling Bee” dalyviai. Šiemet konkurse dalyvavo net 56 mokiniai iš visų rajono mokyklų penktų, šeštų ir septintų klasių. Kiekviename sraute rungėsi beveik po 20 mokinių. Visus dalyvius pasveikino šaunūs renginio vedėjai Paulina S. ir Nojus Ž. O septintokas Jokūbas suvaidino trumpą humoristinį vaizdelį, kaip neturėtų vykti šis konkursas. Vėliau, „uždegti“ energingo aštuntokų šokio bei įkvėpti direktoriaus pavaduotojos sveikinimo žodžių, visi dalyviai išsiskirstė į „ringus“, kuriuose jų laukė komisijos.

Kova dėl geriausių sakytojų paraidžiui vardo buvo tikrai įtempta ir karšta, visi dalyviai stengėsi nesuklysti įvardindami raides ir patekti į vis aukštesnį konkurso etapą. Konkurso nugalėtojai pelnė puikius prizus, o visiems kitiems netrūko vaišių. Konkursą organizavusios anglų kalbos mokytojos sulaukė daug svečių padėkų gimnazijos bendruomenei už šiltą ir dėmesingą priėmimą, jaukią atmosferą bei gavo pažadą kitą, jubiliejinį, penktą „Spelling Bee“ konkursą organizuoti ne tradiciškai po dvejų metų, bet jau kitąmet!     Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo konkurse ir šauniai pasirodė! Nojus Žemaitis iškovojo I vietą, o Justin Christian Biemolt – III  vietą tarp šeštokų! Ačiū anglų kalbos mokytojoms Audronei Zymonienei ir Indrei Kernazickaitei-Krukienei už puikų renginį!