Gruodis – laukimo metas

Gruodis – laukimo metas

Adventas – gražiausias, prasmingiausias laukimo metas. Laukdami šventų  Kalėdų puošėme savo grupių patalpas, mokėmės eilėraščių ir dainelių. Stengėmės būti geri ir daryti gerus darbus.  „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su tėveliais pynė eglinius elniukus, tikėdamiesi, kad jie bus greiti ir atneš dovanų. „Bitučių“ grupės vaikučiai dažė nykštukų kepures, kuriomis papuošė pagrindinį taką į darželį. „Kiškučių“ grupės vaikučiai ir jų tėveliai buvo pakviesti dalyvauti parodoje „Kuriame eglutę kartu“.  Taip pat rašėme laiškus Kalėdų Seneliui, kuriuos išsiuntėme per kalėdinį paštą. Kieme papuošėme išdidžią ir gražią eglutę.

Pats laukiamiausias įvykis per šį laikotarpį – Kalėdų Senelio  apsilankymas. Vieną rytą vaikai pastebėjo, kad darželio kieme blaškosi Kalėdų Senelis, nerasdamas įėjimo. Vaikai išbėgo pasitikti Senelio. Jie kartu su juo šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Kalėdų Seneliui  turėjo daugybę klausimų, į kuriuos jis mielai atsakė.

Pasirodo, kelionė iš Šiaurės buvo labai sudėtinga ir pasimetė dovanos. Vaikams pasisekė, nes dovanos buvo pamestos darželio kieme. Visos jos buvo greitai surastos. Vaikai džiaugėsi saldžiomis Senelio dovanomis.

Šventės dalyviai smagiai praleido laiką ir patyrė džiugių emocijų.

Leave a comment