
Šiandien grupelė 8–9 klasių mokinių, dalyvavusių Atliekų kultūros egzamine, buvo pakviesti į Šakių kultūros centrą žiūrėti Magdalenos Niec filmą „Šuo, kuris keliavo traukiniu“. Tokią dovaną visiems egzaminą laikiusiems moksleiviams padovanojo Šakių rajono savivaldybė kartu su Šakių kultūros centru ir VšĮ „Baltas ekranas“. Šiais metais Atliekų kultūros egzaminą, kuris vyko septintą kartą, laikė 179 rajono mokiniai.