
Šiandien vyko tradicinės, jau 32-osios, jaunųjų geologų krikštynos, kurių metu tikrais geologais tapo penki mokiniai. Bet ne viskas buvo taip paprasta – prieš priimant į geologų būrį, buvo patikrintos vaikų žinios ir jėgos. „Krikštukams“ teko atskirti akmenėlius nuo riešutų, nešti vandens butelius, kad įrodytų, kokie yra stiprūs, taip pat reikėjo įrodyti, kaip greitai moka prikasti smėlio kibirėlius. Atlikus dar kelias užduotis, įminus mįsles, pasekus pasaką, atėjo laikas sakyti priesaiką. Vaikai pažadėjo būti ištikimi akmenims ir žemei, pažinti visas uolienas, atskirti kvarcą nuo gintaro ir sierą nuo tamsaus grafito. Nuo šios akimirkos visi jie tapo tikrais jaunaisiais geologais! Būrelio vadovė Marija Senkienė, linkėdama sėkmės, visiems naujiems nariams įteikė jaunųjų geologų bei būrelio „Kreidukai” ženklelius. Renginį vainikavo jaunųjų geologų himnas.
Dar keletas nuotraukų čia…