Kalėdas pasitinkant

Ketvirtadienį gimnazijoje šurmuliavo linksmai nusiteikę ir mokiniai, ir mokytojai. Dekoracijos, kalėdinės eglutės ir spindinčios lemputės priminė, kad artėja gražiausios metų šventės ir taip ilgai lauktos atostogos. Visų klasių mokiniai susitiko su klasių auklėtojais, apsikeitė dovanėlėmis, palinkėjo vieni kitiems linksmų švenčių. O per ilgąją pertrauką vestibiulyje vyko kalėdinis koncertas, skirtas visai mokyklos bendruomenei. Jauniausiais koncerto dalyviais tapo ir garsias publikos ovacijas pelnė 5 klasės mokiniai, kurie šventinį laukimą išreiškė dainuodami dainą „Kalėdos“. Kitų klasių mokiniai dainavo puikiai pažįstamas, šiltas, šventinę dvasią skleidžiančias kalėdines dainas. Galiausiai su trenksmu į sceną įžengė IV klasės trio ir atliko dainą „Kalėdos jau čia“. Abiturientai dainą turėjo kartoti dar kartą, nes sulaukė audringų aplodismentų. Šokio sūkury sukosi mažieji šokėjai. Džiugu, jog koncerto metu nestigo garsių plojimų, vienybės bei palaikymo. Tą dieną gimnazijos direktorius pasveikino visus mokytojus, palinkėjo jiems sveikatos, atlaidumo ir laimės. Visai gimnazijos bendruomenei linkime gražių švenčių, turiningų ir sveikų kalėdinių atostogų!