Kalėdiniai renginiai

Paskutinę  mokslo dieną prieš atostogas gimnazijoje vyko kalėdiniai renginiai, atnešę daug šurmulio, geros nuotaikos ir linksmybių. Ryte pradinių klasių mokinius aplankė Griškabūdžio parapijos klebonas Vytautas Mazirskas. Pamokų metu beveik visi mokiniai apsikeitė dovanėlėmis, o po to dalyvavo įvairiose veiklose. Pirmiausiai vyko kalėdinė mugė, kurioje buvo ir skanėstų, ir papuošalų, ir hidrolatų. Vėliau visos klasės dalyvavo skirtingose veiklose. 11 –ame kabinete vyko ,,Kalėdinis protmūšis“, kurį suorganizavo II klasės mokiniai ir jų auklėtoja Jolanta. Renginio iniciatorė – Guoda. Protmūšyje dalyvavo mišrios 5-8, I- IV klasių komandos. Pralaimėjusių nebuvo, visos komandos gavo prizus. 32-ame kabinete vyko ,,Levandų edukacija“ 5-6 ir 7-8 klasėms. Edukaciją vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina, kuri jau aštuntus metus augina šias kvapniąsias iš Provanso pas mus atkeliavusias gėles. Renginio metu mokytoja daug papasakojo apie levandų savybes, jų auginimo ypatumus, parodė daug su levandomis  susijusių daiktų. Buvo įjungtas difuzorius, taip buvo sukurta kabinete puiki ir atpalaiduojanti atmosfera. O atsakiusieji į klausimus gavo kvapniuosius levandų maišelius. O 35 kabinete vyko muzikos edukacija ,,Atspėk dainą“.  Komandos turėjo atspėti kalėdines dainas. Vyko įtemptos rungtynės, o pabaigoje komandos buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais. Sporto salėje vyko kalėdinio tinklinio turnyras, kurį vedė mokytojas Romanas. Pabaigoje turnyro buvo apdovanotos  3 komandos, pelniusios I-sias vietas, o dar viena komanda gavo paguodos prizą. Diena praėjo linksmai, turiningai ir linksmai. Visiems linksmų švenčių ir smagių kalėdinių atostogų!