Kelionė į „Knygelių miestą“

Kelionė į „Knygelių miestą“

Mūsų darželio „Bitučių“  grupės vaikučiai labai noriai klausydavosi pasakėlių iš knygelių, patys jas vartydavo ir „skaitydavo“. Tačiau ne visi žinojo iš kur jos „parkeliauja“. Todėl vieną gražią penktadienio dieną surengėme kelionę į „Knygelių miestą“. „Miesto šeimininkė Daivutė aprodė pačius didžiausius, storiausius ir pačius mažiausius „miesto gyventojus“, pavedžiojo po „gatves“ kur įsikūrę knygelių  „namučiai“. Sužinojome, kad „gatvės“ turi pavadinimus, o knygelės – savo „vardus“, gimimo metus ir netgi skirtingus „rūbus“! O kaip noriai vaikučiai  vartė ir „skaitė“ knygeles, pažadėjo sugrįžti su namiškiais. Po linksmų žaidimų, estafečių ir apdovanoti žiniomis bei „saldžiomis morkytėmis“, džiugiai čiauškėdami, sugrįžome į darželį. Mes būtinai  dar kartą ten grįšime!

Leave a comment