Kelionė į Paežerių dvarą

Spalio 6 dieną, ketvirtadienį,  1-os ir 4-os klasės mokiniai su savo mokytojomis vyko į Paežerių dvarą.

Pirmokai dalyvavo edukacinėje programoje  „Tai iš sapno pasakėlės pas vaikus keliauja lėlės”.  Edukatorės vaikus supažindino su lėlių istorija, kuri buvo parodyta skaidrėse, pristatė nedidelę lėlių, pagamintų iš skirtingų medžiagų, kolekciją. Antroje programos dalyje mokiniai patys iš spalvotų siūlų gamino lėlytes, mokėsi užmegzti dvigubą mazgą.

Ketvirtokai dalyvavo orientaciniame  žaidime „Paežerių dvaro detektyvas”, kuris vyko Paežerių dvaro parke. Dalyvių komandos pagal duotas užduotis turėjo surasti objektus ar vietas. Prie teisingo atsakymo vietos visa komanda turėjo įsiamžinti išmaniuoju telefonu. Naudojami metodai: navigavimas, vietų atpažinimas, teksto ar vaizdų paieška informaciniuose stenduose, mįslių įminimas. Žaidimą laimėjo daugiausiai teisingų atsakymų surinkusi komanda „ Greičiausi kiškiai”, kuri buvo apdovanota prizu.

Apžiūrėję dvarą, papietavę ir  pasivaikščioję po parką aplankėme modernią, išskirtinės architektūros Vilkaviškio autobusų stotį. Ketvirtokai susidūrė su iššūkiais ieškodami artimiausio autobusų vykimo laiko į įvairius Lietuvos miestus, ne visiems pavyko rasti, teko paklausti  informacijos bilietų kasose.

Mokiniai grįžo daug sužinoję ir kupini įspūdžių.