
Šiandien ketvirtos klasės mokiniams buvo ypatinga diena- ketvirtos klasės baigimo šventė. Tai diena, kai atsisveikiname su pradine mokykla ir žengiame į naują gyvenimo etapą. Šventės metu netrūko šypsenų, juoko, šiek tiek jaudulio. Vaikai tėveliams parodė spektaklį „ Dovana “, pakvietė kartu pašokti, skambėjo dainos, eilėraščiai.
Tėveliai vaikus nustebino pakvietę animatorių Vytautą, kuris parodė kareivio edukacinę programą. Vaikai paragavo kareiviško sauso davinio, darė mankštą, užsimaskavo dažydamiesi veidukus, traukė virvę, dalyvavo protmūšyje, rungtyniavo vikrumo rungtyje, pasitikrino savo taiklumą šaudydami pneumatiniu ginklu. Už atliktas užduotis visi gavo diplomus.
Ketvirtokų išleistuvės tapo šilta, jaukia ir linksma švente.
Sėkmės, drąsos ir smalsumo, mieli vaikai, tęsiant kelionę į penktąją klasę.
Mokytoja Oresta N.
Dar keletas nuotraukų čia…