
Šiandien trečios klasės mokiniai drauge su mokytoja Rasa Venskiene svečiavosi gimnazijos bibliotekoje. Vaikai išmėgino savo jėgas „Bingo“ žaidime – turėjo pagal užuominas atspėti žymiausių vaikiškų knygų veikėjų vardus. Vėliau visi trečiokai pasigamino knygų skirtukus.
Dar keletas nuotraukų čia…