Kūrybinių darbų paroda „Širdelė mano Lietuvai“

Kūrybinių darbų paroda „Širdelė mano Lietuvai“

GYVENKIM IR MYLĖKIME PASAULĮ!
DIDŽIUOKIMĖS TĖVYNE LIETUVA!
IŠKELKIM LAISVĖS VĖLIAVĄ Į SAULĘ
IR BŪKIME VIENA STIPRI ŠEIMA.

Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos vaikų darželis „Pumpurėlis“ kviečia ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikučius ir jų pedagogus dalyvauti respublikinėje kūrybinių darbelių parodoje „Širdelė mano Lietuvai“, kuriskirta Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti. Paroda vykdoma nuo 2023m. vasario 6d. iki 2023m. kovo 31d.

Visi dalyviai gaus padėkos raštus, kurie bus patalpinti socialinio tinklo „Facebook“ uždaroje grupėje “Širdelė mano Lietuvai“ ir organizatoriaus tinklapyje https://griskabudziogimnazija.lt/ikimokyklinis/naujienos/ .

Pedagogai, pageidaujantys gauti Šakių rajono Švietimo pagalbos tarnybos parodos dalyvio pažymas, prieš įkeldami darbų nuotraukas į socialinio tinklo „Facebook“ uždarą grupę „Širdelė mano Lietuvai“, registruojasi šia nuoroda https://bit.ly/3WxLD6w iki 2023m. kovo 24 dienos.

NUOSTATAI ČIA…

Leave a comment