Matematikos renginys Gelgaudiškyje

Balandžio 12dieną 5-8 klasių komanda vyko į Gelgaudiškio pagrindinę mokyklą, kurioje vyko matematikos renginys “Pinigų įvairovė. Pinigų matematika gyvenime ir uždavinių sprendime“. Renginio tikslas – supažindinti su pinigų įvairove, proginėmis monetomis, apžiūrėti monetų kolekciją, taikyti žinias protmūšyje sprendžiant praktinio pobūdžio uždavinius iš įvairių gyvenimiškų situacijų, mokytis taikyti matematikos ir ekonomikos žinias gyvenime ir praktinėje veikloje. Pranešimą skaitė monetų kolekcionierius, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos matematikos vyr. mokytojas Andrius Aniulis. Komandos, atlikdamos teisingai užduotis, gavo pinigėlių, už kuriuos renginio pabaigoje galėjo nusipirkti sau vietą. Mūsų gimnazistai nusipirko saldžių prizų. Iš renginio grįžome praturtėję žiniomis ir geros nuotaikos.