Orientacinės varžybos

Gegužės 13 dieną, penktadienį, 1-4 klasių moksleiviams buvo surengtos orientacinės varžybos. Pradinukai buvo pasitikti II klasės mokinių, kurie pristatė žaidimą ir supažindino su taisyklėmis. Varžybose vaikai turėjo įveikti tam tikras užduotis, kurios lavino jų kūrybiškumą, orientaciją, ištvermę ir vikrumą. Kiekviena užduotis skatino bendrauti, mokė komandinio darbo, išklausyti kitų nuomonę, ištarti po gražų žodį draugui. Mažieji mokinukai buvo nusiteikę puikiai, entuziastingai atliko visas užduotis ir buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Pradinukai su savo auklėtojomis, atsilygindami už naudingai ir smagiai praleistą laiką, II klasės mokinius pakvietė į ratuką ir pamokė vikrių žaidimų. Dėkojame ir džiaugiamės II klasės mokinių ir jų auklėtojos aktyvumu, savanoriškumu ir organizuotumu.