Pasaulinė Žemės diena Griškabūdžio gimnazijoje

Kovo 20-tą dieną Griškabūdžio gimnazijos mokiniai tradiciškai minėjo pasaulinę Žemės dieną. Ši diena, minima visame pasaulyje, yra ypatinga šventė: ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Siekdami pagerbti Žemės planetą ir įsigilinti į šių dienų problemas Griškabūdžio gimnazijos mokiniai naudodami menines priemones perteikė Žemės rutulio vaizdą popieriuje. Pradinių klasių mokiniai gamino Žemės rutulį, pavadinimu „Mūsų Žemė“, rašė rašinėlius apie Žemę, taip pat vyko plakatų paroda. Mokytoja B. Januševičienė vedė neįprastas geografijos pamokas tema „Žeme, ar nepavargsi?“, buvo žiūrimi dokumentiniai filmai. Kovo 21-22 dienomis buvo paminėtos miško ir vandens dienos. Nepamirškime, kad Žemė yra visų mūsų turtas – tausokime ir saugokime savo planetą!