Paskaita „Kas aš esu?“

Paskaita „Kas aš esu?“

Antradienį 7-11 klasių mokiniai klausėsi paskaitos: „Kas aš esu?“. Ją vedė poetas, edukatorius, tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas. Jis kalbėjo apie savęs pažinimą, apie emocinio intelekto suvaldymą. Emocinis intelektas itin svarbus mokykloje, asmeniniame gyvenime, santykiuose su aplinkiniais. Todėl verta skirti daugiau dėmesio savęs pažinimui ir trokštamų savybių išsiugdymui. Tada tikimybė sulaukti pasisekimo ir įgyvendinti net pačius slapčiausius savo tikslus tikrai padidės. Žmogus gali valdyti savo emocijas ir pasiekti vidinę ramybę, nepaisydamas išorės aplinkybių. Tik reikia suprasti, kad gali pasiekti tokią būseną, kokią nori pasiekti. Taigi turime išmokti valdyti savo jausmus  tam, kad galėtume su aplinkiniais bendrauti draugiškai, kad ugdytume savo charakterio tvirtumą.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment