Prevencinė  paskaita  „Kova su prekyba žmonėmis“

Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Kristina Minsevičiūtė, vykdydama Šakių rajono savivaldybės jaunimo mokymų ir gerosios patirties sklaidos projektą, gimnazijos vyresnių klasių mokiniams vedė paskaitą „Kova su prekyba žmonėmis”. Paskaitos metu mokiniai sužinojo, kas yra prekyba žmonėmis, kokios yra prekybos žmonėmis formos, sužinojo, kaip reikia atsirinkti įvairius darbo pasiūlymus bei kur ieškoti pagalbos ar kreiptis nukentėjus. Taip pat renginio  metu gimnazistai  stebėjo prevencinį filmuką apie pavojus internete ir sužinojo, kad nereikėtų siųsti įvairaus tipo asmeninių nuotraukų kitiems žmonėms , nes niekada negali žinoti, kas įvairiose interneto svetainėse iš tiesų slepiasi po kiekvienu profiliu. Paskaita buvo labai naudinga, nes priminė, su kokiais pavojais galime susidurti kiekvieną dieną.