Projektas „Futboliukas“ tęsiasi…

Projektas „Futboliukas“ tęsiasi…

Kovo mėnuo – laikas su draugais, tad pasikvietėme pradinių klasių ketvirtokus susipažinti su futbolu. Parodėme draugams, ką jau esame nuveikę: supažindinome  su  kurtomis „Futboliukas“ taisyklėmis, pieštais logotipais ir kt. Pasiruošėme trumpą aktyvios dalies programą ir pasilinksminome su draugais – padarėme apšilimą, parodėme draugams, kokius pratimus išmokome, žaidėme futbolą, neužmiršome vadovautis taisyklėmis.

Griškabūdžio gimnazijos vaikų darželio „Pumpurėlis“ vaikučiai dalyvauja „Futboliukas“ projekte, kurio tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Kiekvieną kelionės mėnesį laukia nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. „Futboliukas“ kviečia visus dalyvius į futbolo kelionę, kuri tęsiasi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Projektas suvienija tiek jau dalyvavusias, tiek naujas ugdymo įstaigas.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment