Projektas „Nykštukų karalystė“

Projektas „Nykštukų karalystė“

Gruodžio mėnesį pradinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai vykdė projektą  „Nykštukų karalystė“. Mokiniai dalyvavo integruotoje  lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, dailės ir technologijų veikloje.

Pasitelkę  informacines technologijas sužinojo, kas yra nykštukai, kur jie gyvena. Iš įvairių medžiagų  kūrė nykštukus, piešė jų namus, dainavo daineles, sprendė uždavinius. Veikė ir NYKŠTUKŲ KALĖDINIS PAŠTAS, kur vaikai galėjo draugams rašyti sveikinimo atvirukus. Pačių vaikų sukurtoje karalystėje svečiavosi Kalėdų Senelis, kuris papasakojo apie savo šalį. kurioje jis gyvena ir pagalbininkus  nykštukus. Pažiūrėję animacinį filmuką „Kaip nykštukas iš namų išėjo, ir kas buvo paskui“, atliko įvairias užduotėles, kūrė nykštukų gyvenimo istorijas. Visi pasidžiaugėme suorganizuota darbelių parodėle.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas