Respublikinė mokinių konferencija

Respublikinė mokinių konferencija

Birželio 9 d. dalyvavome Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos organizuotoje respublikinėje mokinių konferencijoje „Socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas. Veikim drauge“. Konferencijos tikslas: puoselėti mokinių iniciatyvą ir lyderystę, kurti saviraišką skatinančią aplinką. Turėjome puikią galimybę pasidalinti mintimis ir pristatyti savo pranešimus apie lyderystę, saugios ir draugiškos aplinkos kūrimą savo mokykloje. Šiltas priėmimas, besišypsantys veidai ir palaikantys žvilgsniai leido drąsiai išsakyti tai, kas svarbu, aptarti, kas liečia kiekvieną iš mūsų. Teko komunikuoti su kitų mokyklų mokiniais, pasidalinti su jais mūsų gimnazijoje sukurtu plakatu, kuris skatina tobulinti adekvatų požiūrį į aplinką, kelti pasitikėjimo lygmenį. Povilas Staneika pristatė temą „Kaip tampama lyderiu?“. Ligita Čepulytė ir Pijus Moleikaitis – „Kas sakė, kad gėris bevardis, beveidis? Jis čia ir dabar, o ne kartais“. Norime padėkoti Auksei Makūnienei ir Jolantai Laurinaitienei, kurios mus skatino dalyvauti, konsultavo, palaikė, drąsino ir buvo šalia.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment