RESPUBLIKINIS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBELIŲ IR PIEŠINIŲ KONKURSAS „SKRYNELĖ LIETUVAI“

RESPUBLIKINIS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBELIŲ IR PIEŠINIŲ KONKURSAS „SKRYNELĖ LIETUVAI“

Šiandienos pasaulyje tautiškumui kyla nemažas pavojus. Globalizacija, kultūrinė integracija, ekonominė emigracija – tai vis reiškiniai, kurie skatina žavėjimąsi kosmopolitizmu, kartu slopina tautiškumą (Sauka, 2009). Svarbu, kad būtų siekiama nuo pat mažens ugdyti tautinės savimonės jausmą, puoselėti gimtąją kalbą. Šventės ateina ir praeina, norisi, kad kažkas pasiliktų mažųjų širdelėse. Todėl. kaip seniau didžiausią turtą ir kraitį kraudavo ir kaupdavo skryniose, mes raginame dėti į skrynelę tarmiškas pasakas, liaudiškas dainas, pasakojimus, mįsles, patarles ir kviečiame ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti respublikiniame kūrybinių darbelių ir tautosakos konkurse „Skrynelė Lietuvai“.

Konkursas vykdomas nuo 2022 m. vasario 01d. iki 2022 m. kovo 10 d.

Respublikinio konkurso nuostatai

Skrynia puošimui

Leave a comment