Rugsėjo 1-oji- Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1-oji- Mokslo ir žinių diena

Rugsėjis – pirmasis rudens šauklys. Daugelis su nerimu ir jauduliu  laukėme Rugsėjo 1-osios – Mokslo ir žinių dienos. Visa gimnazijos bendruomenė susirinko pradėti naujų mokslo metų. Gimnazijos direktorius pasveikino mokinius, mokytojus, svečius, tėvelius. Pirmokėliams  direktorius perdavė Šakių rajono savivaldybės  mero Edgaro Pilypaičio dovanas. Buvo pagiedotas himnas ir iškelta Lietuvos Respublikos vėliava. Gimnazijos bendruomenę pasveikinti atvyko Griškabūdžio parapijos klebonas Vytautas Mazirskas, Griškabūdžio seniūnas Saulius Naumavičius, Šakių kultūros centro Griškabūdžio padalinio vadovė Asta Grigaitienė. Svečiai linkėjo gražių ir sėkmingų mokslo metų. Vėliau bendruomenę sveikino pirmokėliai, XIII laidos abiturientai. Žinios – tai raktas į pasaulį. Tegul visiems šie mokslo metai būtų sėkmingi. Tegul degančios smalsumu mokinių akys randa atsakymus į visus klausimus. Tad visus  su Mokslo ir žinių švente!

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment