Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

       

Sausio 13 – ąją, minint Laisvės gynėjų dieną, gimnazijoje ir darželyje vyko pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą  visuose languose nušvito žvakelės, primindamos mums apie lietuvių siekį gyventi laisvoje Lietuvoje, primindamos apie Sausio 13-osios aukas, sudėtas ant Lietuvos laisvės aukuro. Visose klasėse vyko pilietiškumo pamoka. Gimnazijos ir darželio bendruomenės nariai palaikė gražią iniciatyvą „Neužmirštuolė“, kurios tikslas – žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę atminti ne liūdesiu, o džiaugsmu ir dėkingumu. Parodydami, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta, kiekvienas įsisegėme iniciatyvos simbolį – neužmirštuolės žiedą.  Darželyje  vaikučiai degė žvakeles, klausėsi dainų, spalvino neužmirštuoles, klijavo ant simbolinės širdelės su padėka tiems, kurie kovojo už Laisvę. O gimnazijos I klasės mokiniai, kurie buvo atsakingi už šį renginį, padarė parodą, skirtą Laisvės gynėjams atminti. Joje – ir pradinių klasių mokinių piešiniai. Vėliau visi ėjome į Griškabūdžio kultūros centrą, kuriame vyko minėjimas, skirtas Laisvės gynėjams atminti.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment