Sausio 13- oji- Laisvės gynėjų diena

Sausio 13- oji- Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 – osios  rytas gimnazijoje, pradinėje mokykloje ir darželyje prasidėjo tradicine tapusia akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Visuose languose sužibo žvakių liepsnelės, mokiniai ir mokytojai, paskendę rimtyje, klasėse klausėsi gimnazistės Austėjos Baubonytės  skaitomo laiško, siųsto į konkursą , kuriame ji tapo laureate. Laiške – Austėjos senelių, krikšto mamos, mamos prisiminimai apie Sausio 13-osios įvykius. Gimnazijos vestibiulyje iš popierinių trispalvių liepsnelių buvo suklijuota  Laisvės liepsna. Ant kiekvienos liepsnelės užrašytos gražiausios mokinių mintys apie Laisvę, Tėvynę. Visi pradinių klasių mokiniai ir darželio auklėtiniai segėjo neužmirštuolės žiedą, taip prisidėdami prie akcijos. Trečiokai su savo mokytoja skaitė V. Landsbergio pasaką ,,Sausio sniegenos“. Ši diena mums primena, kad tik kasmet kartodami ir prisimindami tragiškus Sausio 13-osios įvykius, mes nepamiršime, kam turime būti dėkingi už Laisvę.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment