„Smalsučiai“ ir „Žaidimų laukas“

„Smalsučiai“ ir „Žaidimų laukas“

Rugsėjo 9-20 d. Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus „Smalsučių“ grupės vaikai dalyvavo kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“ ir kūrybiškai bei žaismingai praleido laiką lauke. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir ugdyti kūrybinius gebėjimus, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Darželio kieme kūrėme linksmą Rudenėlio veidą iš gamtinės medžiagos. Žolėmis ir gėlėmis puošėme popierinius lapus. Guašu piešėme ant plėvelės ir sukūrėme kūrybinį darbą „Ruduo ant tvorelės“. Piešėme spalvotas boružėles ir darėme akmenų takelį. Daug džiaugsmo suteikė keksiukų kepimas iš smėlio ir jų dekoravimas rudenio gėrybėmis. O padirbėjus smagu ir pažaisti: „gaudėme“ vėją polietileniniuose maišeliuose, žaidėme judriuosius žaidimus.