Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalio 21 dieną 4 klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka vyko gimnazijos bibliotekoje.

Bibliotekininkė Ina supažindino vaikus su autoriaus Knister knygų serija apie raganą Lilę.

Ragana Lilė – visame pasaulyje didelio populiarumo sulaukusi knygų serija, išversta į 40 kalbų. Mokiniai susidomėję klausėsi bibliotekininkės Inos ir savo draugų  skaitomų ištraukų iš rašytojo kūrybos apie raganą Lilę. Sužinojome daug įdomių dalykų. Lilė – niekuo neišsiskirianti paprasta mergaitė. Vieną dieną, netyčia užkliuvusi už magiškos knygos, ji tampa…ragana! Ne vienas mokinys susidomėjo šiomis knygomis ir panoro jas perskaityti.

Mokiniai galėjo susipažinti ir su  Hario Poterio knygų serija. Ačiū bibliotekininkei Inai, kad  mokinius skatina domėtis knygomis ir skaitymu.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment