Sporto šventė

Sporto šventė

Gegužės 21 dieną gimnazijoje vyko Sporto šventė, kurią organizavo I klasės mokiniai ir jų auklėtojas Romanas Laurinaitis. Šventėje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai ir mokytojai.

Estafečių rungtis:

I vieta skirta 7 klasei 🎉

II vieta – 6 klasei 🎉

III vieta – 5 klasei.

Tinklinis:

I vietą iškovojo I klasė 🎉

II vieta atiteko III klasei 🎉

III vieta atiteko II.klasei 🎉

Smiginio metimo rungtis:

I vietą iškovojo socialinė pedagogė Auksė Makūnienė🎉

II vieta atiteko mokytojai.Naidai Sruoginienei🎉

III vieta – Matui Juškai (8 klasė)🎉

Baudų metimo rungtis:

I vietą iškovojo Martynas Ližaitis (7 klasė) 🎉

II vieta atiteko Lukui Paškauskui (6 klasė) 🎉

III vieta atiteko Dominykui Šakočiui (5 klasė)🎉

100 metrų bėgimo rungtis:

I vieta skirta III klasei 🎉

II vieta – 8 klasei 🎉

III vieta skirta 7 klasei 🎉

Nugalėtojams buvo įteikti padėkos raštai ir saldžios dovanėlės.

Šventė praėjo linksmai ir judriai. Mokiniai išbandė jėgas įvairiose rungtyse, o svarbiausia – palaikė vieni kitus ir rodė sportinę dvasią!

Ačiū mokiniams ir mokytojoms už aktyvumą, už bendrystę ir gerą nuotaiką! O labiausiai dėkojame organizatoriams – I klasei ir jų auklėtojui Romanui! 👏

Leave a comment