
Gegužės 21 dieną gimnazijoje vyko Sporto šventė, kurią organizavo I klasės mokiniai ir jų auklėtojas Romanas Laurinaitis. Šventėje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai ir mokytojai.
Estafečių rungtis:
I vieta skirta 7 klasei ![]()
II vieta – 6 klasei ![]()
III vieta – 5 klasei.
Tinklinis:
I vietą iškovojo I klasė ![]()
II vieta atiteko III klasei ![]()
III vieta atiteko II.klasei ![]()
Smiginio metimo rungtis:
I vietą iškovojo socialinė pedagogė Auksė Makūnienė![]()
II vieta atiteko mokytojai.Naidai Sruoginienei![]()
III vieta – Matui Juškai (8 klasė)![]()
Baudų metimo rungtis:
I vietą iškovojo Martynas Ližaitis (7 klasė) ![]()
II vieta atiteko Lukui Paškauskui (6 klasė) ![]()
III vieta atiteko Dominykui Šakočiui (5 klasė)![]()
100 metrų bėgimo rungtis:
I vieta skirta III klasei ![]()
II vieta – 8 klasei ![]()
III vieta skirta 7 klasei ![]()
Nugalėtojams buvo įteikti padėkos raštai ir saldžios dovanėlės.
Šventė praėjo linksmai ir judriai. Mokiniai išbandė jėgas įvairiose rungtyse, o svarbiausia – palaikė vieni kitus ir rodė sportinę dvasią!
Ačiū mokiniams ir mokytojoms už aktyvumą, už bendrystę ir gerą nuotaiką! O labiausiai dėkojame organizatoriams – I klasei ir jų auklėtojui Romanui! ![]()