
Š. m. gegužės 15 dieną grupė II-os gimnazijos klasės mokinių dalyvavo VDU Žemės ūkio akademijoje vykusiame edukacinio projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ 2025–2026 mokslo metų užbaigimo renginyje. Į šį renginį susirinko mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazistai, kartu su kitais projekto dalyviais, sėkmingai baigė I lygio verslumo, gamtos mokslų, inžinerijos ir ekologijos programas bei gavo programos baigimo pažymėjimus. Projekto metu gimnazistai gilino savo žinias, dalyvavo praktinėse veiklose, susipažino su studijų galimybėmis ir įvairiomis ateities karjeros kryptimis. Taip pat mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto studijų festivalyje, kuriame turėjo galimybę susipažinti su studijų programomis, universiteto aplinka ir studentų gyvenimu.
Dar keletas nuotraukų čia…