Susitikimas su poete Maryte Rastupkevičiūte

Susitikimas su poete Maryte Rastupkevičiūte

Gegužės 26 dieną ketvirtokai su mokytoja Lina Sinkevičiene skubėjo į  miestelio biblioteką, kurioje vyko susitikimas su poete Maryte Rastupkevičiūte. Poetė pristatė poezijos knygeles: „Sau ir vaikams“, „Sau ir kažkam“. Autorė kuria eiles,  įkvėpta netikėtų gyvenimo situacijų, kūrybai idėjų semiasi iš gamtos. Mokiniai ne tik  klausėsi poetės skaitomų  eilėraščių, bet ir patys buvo išmokę raiškiai skaityti jos kūrybos eilėraščių. Šiltai bendraujant nepastebimai prabėgo laikas. Pabaigoje mokinių laukė poetės staigmena –  saldi dovanėlė.

Dėkojame Griškabūdžio miestelio  bibliotekininkei Daivai Žemaitienei už įdomų ir naudingą susitikimą su poete Maryte Rastupkevičiūte.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment