Šventinė viktorina pradinukams

Šventinė viktorina pradinukams

     

Kalėdos — tai laukiama žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli. Tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos draugų apsuptyje. Tikrą šventinį stebuklą gimnazijos I-os klasės mokiniai padovanojo mūsų pradinukams. I-ai savarankiškai paruošė viktorinos scenarijų ir gruodžio 21 dieną pradinių klasių mokinius ir mokytojas pakvietė į šventiškai papuoštą 32-ąjį kabinetą, kuriame ir vyko kalėdinė viktorina. Dalyviai buvo suskirstyti į komandas. Vėliau komandų  laukė pirma viktorinos dalis. Klausimai buvo  apie religinius papročius, šventinio laikotarpio tradicijas. Pertraukos  metu I-kai vaišino pradinukus. Vėliau –  antra viktorinos dalis apie šventinę, žiemišką muziką, filmus, literatūrą. Visi pradinukai pasirodė labai gerai, viktorinos gale buvo apdovanoti I-okų įsteigtais prizais. Vaikams labai patiko atlikti užduotis  „Kahoot“  programa. Renginio organizatoriai visus dalyvius drąsino ir gyrė už puikų žaidimą. Pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos  padėkojo viktorinos vedėjui Deividui, Beatai, Miglei M., Aretai, Lukui K., Vytei, Ingai, Miglei V., Lukui M., Timui ir visai I-ai klasei  už puikiai praleistą laiką, dovanas ir jiems įteikė saldžių dovanėlių. Renginys pradinukams sušildė širdis. Jie žino, kad šalia savęs turi daug gerų draugų.  I-ai ir jų auklėtoja Irena tikri šaunuoliai, nes renginį sugalvojo savarankiškai, dovanėles ir vaišes pirko patys. Kalėdos – tikrų stebuklų metas…

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment