Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. gimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojai, kaip ir kiekvieną rytą, skubėjo į pamokas. Vos tik peržengę mokyklos slenkstį, jie buvo pasitikti su gėlėmis ir dvyliktokų sveikinimais. Tą dieną visi  mokiniai sveikino savo auklėtojus ir mylimus mokytojus. O per ilgąją pertrauką abiturientai mokytojus vaišino saldumynais. Gimnazijos direktorius prisidėjo prie sveikinimų,  Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštas buvo įteiktas kūno kultūros mokytojui Arūnui Urbaičiui. O po pamokų mokytojų kolektyvas išvyko į istorinį Kybartų miestelį apžiūrėti visų šio miesto žymių vietų, pastatų, pasiklausyti miesto istorijos fragmentų. Buvo aplankyta daug istorinių vietų, pasigrožėta bažnyčiomis, didelį įspūdį paliko  Kybartų geležinkelio stoties skliautuoti rūsiai. Nors Mokytojų diena praėjo, liko šilti, malonūs šios dienos prisiminimai.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas