Vasario 16-osios minėjimas

Paskutinę dieną prieš mokinių žiemos atostogas gimnazijoje buvo minima Lietuvos valstybės atkūrimo diena, Vasario 16-oji. 8 klasės mokiniai pakvietė gimnazijos bendruomenę į iškilmingą minėjimą. Skambėjo gražūs žodžiai, eilėraščiai, skirti Lietuvai. Visų klasių mokiniai sukūrė ir perskaitė eilėraštį apie  Lietuvą. Renginio metu buvo apdovanoti nusipelnę gimnazijai mokiniai. Vėliau visi skubėjo į  Griškabūdžio kultūros centrą, kuriame vyko  minėjimas. Jame dalyvavo Šakių rajono savivaldybės meras R. Januševičius, Griškabūdžio seniūnas S.  Naumavičius, Griškabūdžio kultūros centro direktorė A. Grigaitienė, Lietuvos kariuomenės kariai. Jie visi pasveikino šventės dalyvius. Renginio metu skambėjo dainos, skirtos Lietuvai, grojo Griškabūdžio pučiamųjų orkestras. Taip pat šventės metu buvo įteikti ,,Bendruomeniškumo angelai – 2024“. Angelą gavo ir mūsų gimnazijos mokytoja Jolanta Laurinaitienė. Nuoširdžiai sveikiname mokytoją. Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje ir linkime stiprinti savo meilę Lietuvai, neprarasti tikrųjų vertybių, saugoti istoriją, kultūrą ir tradicijas. Švęskime Valstybės atkūrimo dieną!