Vidurinio mokslo baigimo atestatų  įteikimo  šventė

Vidurinio mokslo baigimo atestatų  įteikimo  šventė

Ateina laikas, kai paukščiai palieka gimtuosius lizdus, kai brandžiai nusvyra javų varpos, sunokinusios dar vieną derlių. Taip ateina brandos atestatų įteikimo metas gimnaziją baigusiems jaunuoliams.

Penktadienį, liepos 14 dieną, į savarankiško gyvenimo kelią žengė 24 XIII Griškabūdžio gimnazijos laidos abiturientai. Jiems skambėjo patys nuoširdžiausi sveikinimai, jų rankose sužydo įvairiaspalvės puokštės.

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas sveikino visus abiturientus, sėkmingai įveikusius brandos egzaminų sesiją ir linkėjo sėkmės pasirinkimų kelyje. Jis įteikė rajono mero Raimondo Januševičiaus padėkos raštus trims šios laidos abiturientėms. Už aukštus pasiekimus, aktyvią įvairiapusišką veiklą, dalyvavimą olimpiadose ir gimnazijos vardo aukštinimą apdovanotos Ugnė Naujokaitytė, Gabija Lenkaitytė, Beatričė Budreckaitė.

Prieš įteikdamas brandos atestatus, gimnazijos direktorius Arūnas Šalnaitis metaforomis praturtintoje kalboje šiai abiturientų laidai linkėjo būti patiems savo gyvenimo pilotais, siekti užsibrėžto tikslo ir išnaudoti visas galimybes. Visokeriopos sėkmės  buvusiems vaikams linkėjo auklėtoja Jūratė.

Šių metų abiturientai gauna ne įprastus, o elektroninio varianto brandos atestatus. Vis dėlto gimnazijos direktoriaus ir pavaduotojos Aušrelės įteiktuose aplankuose jaunuoliai rado ir savo pasiekimus, ir prisijungimų kodus.

Padėkos ir atsisveikinimo žodžius tarė  abiturientų atstovai Ugnė ir Vilmantas. Jie įteikė auklėtojai puokštę gėlių, į kurią įpynė ir pačius nuoširdžiausius linkėjimus bei moksleiviškus prisiminimus. Gero skrydžio, svajonių išsipildymo ir prasmingų darbų dar vienai gimnazijos laidai.

Dar keletas nuotraukų čia…

Leave a comment